Değerli KARDER üyelerimiz, Ankara KARDER olarak "KARDER AMATÖR TÜRK HALK MÜZİĞİ KOROSU" kurulacaktır. Keyifli bir çalışma ortamında geçecek çalışmalarımızda, Karadeniz müziğimiz başta olmak üzere Anadolu Halk Müziğimizin eşsiz türküleri, usulüne, notasına uygun bir şekilde, profesyonel TRT hocaları eşliğinde gerçekleşecek eğitimlerimize katılımlarınızı bekliyoruz.

Verilecek koro eğitimine 15 yaş üstündeki tüm KARDER üyelerimiz, aileleri ve yakınları başvurabilecektir.

Başvurular 16 Ekim 2023 tarihine Ankara KARDER Şubemize şahsen veya karder.org internet sitemizden aşağıda vereceğimiz link üzerinden başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

https://karder.org/index.php/tuerk-halk-muezigi-korosu-basvuru-formu

Read More

KARDER gücünü bağımsızlığından,
cesaretinden ve dik duruşundan almaktadır.

Güçlü ve demokratik bir Türkiye için üzerimize düşen sorumluluğun farkındayız. Karadeniz’in tanıtımına ve lobi gücüne bundan sonra da büyük destek verecek; her zamanki gibi elimizi taşın altına koymaya devam edeceğiz.
Bizim farkımız, farkındalığımızdır.
KARDER gücünü bağımsızlığından,
</br>cesaretinden ve dik duruşundan almaktadır.
  • 2002

    Kuruluş Yılı KARDER olarak faaliyete başladık
  • 41

    İl Temsilciliği ile Türkiye'nin her noktasında etkin faaliyet ağı
  • 24856

    Kayıtlı Üye Türkiye'nin önemli STK kuruluşlarından birisi

Misyonumuz; çağdaş dünya ile bütünleşmiş güçlü bir sivil toplum olmak, topluma rehberlik etmek, değişen ve gelişen koşullara uyum sağlayarak, sürekli öğrenen ve paylaşan bir sivil toplum kuruluşu olmaktır.

Detaylar

Karadeniz Eğitim, Kültür Sanat ve Dayanışma Derneği Başarı Hikayesi

04.Sep.21

KARDER Kurulduğu 2002 yılından itibaren istikrar ile ülkemizin ve milletimizin menfaatleri için...

Read More ...

Yarının Liderleri için Bütünsel Eğitim

KARDER, yeteneklerinizi geliştirmenize ve marka değerlerimizi korumamıza yardımcı olur. En karmaşık sorunları Sivil Toplum Kuruluşları çözerler.

Bizi farklı kılan nedir?

Bizim farkımız, farkındalığımızdır. KARDER

Yenilik

Çağdaş dünya ile bütünleşmiş güçlü bir sivil toplum oluşumuna katkıda bulunarak, sivil topluma rehberlik ederek ortak akla ulaşan, sürekli öğrenen ve paylaşan bir kuruluştur.

Araştırma & Geliştirme

Güçlü ve demokratik bir sivil toplum için, kendi öncelik alanları içinde savunuculuk, kampanya, araştırma ve lobi çalışmaları yürütmenin geliştirilmesi faaliyetlerinde öncüdür.

Eğitim & Güven

Üyelerimizin uzmanlık ve deneyimlerinden faydalanarak sivil toplum meselelerinde adil ve güvenilir bir çatışma çözüm mekanizması işletir.